Home:‎ > ‎

Dorpsveiling

Dorpsveiling Opperdoes  2019

Beste mensen,

Hier volgt nog een laatste stukje over de afgelopen dorpsveiling.
Het uiteindelijke bedrag is uitgekomen op € 2.081.--.  Een prachtig bedrag dat wij als kerk mogen doorgeven aan het jaarproject van de diaconie “Kagondo”.
Natuurlijk willen we een ieder die heeft meegeholpen heel hartelijk bedanken. Want zo’n bedrag, daar heb je heel veel hulp bij nodig.
Wat mij is opgevallen is dat er veel mensen te bescheiden zijn over wat voor talenten ze hebben.
Echt, iedereen heeft wel iets of kan wel iets waar je de ander heel blij mee kunt maken.
En als kerk is het volgens mij een prachtige kans om dienstbaar te kunnen zijn voor alle dorpsbewoners.
Over 3 jaar is er weer een dorpsveiling. We kunnen dus 3 jaren lang nadenken over kavels.